In het nieuws

Klaas Zondervan

in het nieuws


U stelt, wij bewijzen


Regelmatig komt Erfgenamenonderzoek.nl in het nieuws, door interviews maar ook door andere publicaties. Hieronder pogen we een volledig overzicht hiervan te geven.

Media en mentions


2017 - Wolfs | Knops Notarissen | blogvermelding 'Erfgenamen onbekend? De genealoog gaat op zoek.' (.pdf)

2020 - Eva Jinek | live in de talkshow van 24 februari 2020 - terug te zien via uitzending gemist (.mp4)
2020 - DeGoedkoopsteNotaris.nl | blogvermelding als 'deskundige' verbonden aan het programma 'De Erfgenaam
' (.pdf)

2020 - 'De Erfgenaam' (RTL4) | expert van de realityserie die 6 afleveringen telt (vanaf 1-9-2020 om 21.25 uur op RTL4)

2020 - Academie voor Genealogie | speciale gast in de 1e online Talkshow 'Boeren, burgers en buitenlui' (.mp4)

2020 - TheTVDB.com | vermelding als expert van het TV-programma 'De Erfgenaam'

2020 - Filmvandaag.nl en Videoland | vermelding als deskundige van idem programma ('De Erfgenaam')

2020 - 'De Erfgenaam' terugkijken of meer lezen over het programma? Dit kan via de website van TVblik.

2020 - RTL Nieuws | kijkers smullen van mysterieuze zaak in 'De Erfgenaam' (.pdf en via RTL Boulevard)

2020 - geïnterviewd tijdens het radioprogramma Café de EngelenHoek op Studio Alphen, de lokale omroep.

2020 - geïnterviewd door TrosKompas in verband met rol als expert van 'De Erfgenaam' (RTL4)
2020 - Vakblad Estate Planning - geïnterviewd door de redactie van het vakmagazine van het Register Estate Planners (REP)

2020 - Alphens.nl - geïnterviewd door hét internetplatform voor Alphen aan den Rijn (.pdf)

2020 - NOVEX - interview door Bureau Koorts voor de sectie 'Leden aan het woord' op www.novex-executeur.nl (.pdf)

2020 - DoeHetZelfNotaris.nl | vermelding als deskundige van het programma 'De Erfgenaam'

2020 - interview Alphens.nl ook gepubliceerd op de website van de Vereniging Ondernemingen Alphen aan den Rijn (VOA)

2021 - interview afgenomen door Marieke Roggeveen van het Alphens Nieuwsblad

2021 - vermelding in een online artikel over 'De Erfgenaam' van Televizier, dat hier kan worden gelezen

2022 - NU.nl - rubriek 'Geld' | uitgebreid interview in verband met het tweede seizoen van 'De Erfgenaam'

2022 - Televizier.nl | seizoen 2, aflevering 4 van 'De Erfgenaam': onderzoek in de Joodse archieven uit de Tweede Wereldoorlog

2022 - Interview inzake 'De Erfgenaam', gepubliceerd in Avrobode, KRO magazine, NCRV Gids en Televizier

2022 - 'De Sherlock Holmes van de ongeclaimde nalatenschap', publicatie in het Leidsch Dagblad, Noordhollands Dagblad, Haarlems Dagblad/IJmuider Courant, De Gooi- en Eemlander en de Leeuwarder Courant

2022 - Algemeen Dagblad - geïnterviewd voor de rubriek 'Wat doet een ...' in de hoedanigheid van erfrechtspecialist


Publicaties


2017 - Vakmagazine De Notarisklerk - artikel over erfrecht en erfgenamenonderzoek (zie tevens LinkedIn)

2017 - Notariaat Magazine - bijdrage aan een artikel over internationaal erfgenamenonderzoek

2017 - Neuß-Grevenbroicher Zeitung - artikel over de nalatenschap van Thomas Burghartz (1957)

2019 - Reformatorisch Dagblad - interview over de implicaties van de invoering van de dubbele achternaam

2019 - Vakmagazine De Notarisklerk - tweemaandelijkse column over internationaal erfgenamenonderzoek

2019 - Bijdrage aan de nieuwsbrief van KTV Kennisnet: 'Relatieve competentie: over Babel gesproken' (.pdf)

2020 - MrOnline - Puzzelen met parentelen en persoonskaarten (over erfgenamenonderzoek) (.pdf)

2020 - NVRA.nl | Waarnemingen van ..... Klaas Zondervan (.pdf)